Nedir?

Webmarketim.com, marketler başta olmak üzere ev ve iş yerlerine servis yapan fırın, lokanta, manav, kasap vb. semt esnafının ücretsiz olarak web sayfası açabildiği bir platformdur.

NASIL?

Özellikle corona virüs salgını sonrası tüketici alışkanlıkları hızla değişti ve insanlar artık temel ihtiyaçlarını evden sipariş vererek karşılamaya başladı. Büyük ölçekli işletmeler bu fırsatı değerlendirerek yüksek meblağlı yatırımlar gerektiren e-ticaret sistemlerine geçmeye başladı. Böyle bir yatırım bütçesi olmayan semt marketleri ve diğer adrese servis yapan esnaf ise telefonla siparişe ağırlık verdi.

Bu noktada hem esnaflar hem de müşteriler açısından, en azından temel bilgilendirme ve iletişim ihtiyacını karşılayacak yalın bir “web sayfası” ihtiyacı doğdu.

Webmarketim bu ihtiyacı pratik bir şekilde karşılayarak; eve servis hizmeti sunan market vd. işletmelerin güncel fiyat listelerini, iç ve dış mekan görsellerini, kampanya ve iletişim/konum bilgilerini yayınlayabileceği ücretsiz bir altyapı sunuyor. Üstelik broşür, magnet veya kartvizitinde kullanabileceği bir web sayfası linkine sahip oluyor.

Ekstra olarak whatsapp sipariş hattı entegrasyonu, işletmeye özel “www.isletmeadi.com” web adresi veya daha kapsamlı e-ticaret entegrasyonları gibi hizmetleri de opsiyonel olarak sağlayabiliyoruz.

NEDEN?

Mahalle marketinden telefonla sipariş esnasında müşterinin tek tek fiyat sorması iki taraflı vakit kaybı yaşanmasına veya sözlü iletişimde yanlış ürün/fiyat anlaşılmasına sebep olabiliyor.

Bu platform, temelde bu soruna çözüm üretiyor.

Webmarketim’deki işletme sayfasına tıklayarak ürün fiyatlarını, varsa kampanya ve indirimleri gerçek zamanlı olarak inceleyip karar verdikten sonra telefonla sipariş vermek hem müşteri hem işletme açısından daha sağlıklı bir sipariş iletişimi sağlıyor.

Dünyanın en işlek caddesi internette yerinizi almak için geç kalmayın, işletmenize yalın web sayfası açmak için hemen tıklayın!